8 banka imza attı! Faizsiz kredi verilecek ilaç gibi gelecek kuruş fazlası ödenmeyecek

Banka kredilerindeki faiz artışları ile beraber krediye olan talep de azaldı. 8 bankanın ortak bir hareket başlattığı ve faizsiz kredi vereceği öğrenilirken şartlar da merak konusu oldu.
8 banka imza attı! Faizsiz kredi verilecek ilaç gibi gelecek kuruş fazlası ödenmeyecek

Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik kriz nedeniyle maliyet artışları zam haberlerini beraberinde getirdi. Bu durumda enflasyonun yükselmesi ve fiyat istikrarının sağlanamamasına neden oldu. Fiyat artışları nedeniyle harekete geçen Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), faiz artışı kararlarını sürdürürken bu artışlar yüzde 50 seviyesine sabitlendi.

Merkez Bankası'nın faiz artışları kredi faizlerini etkilerken konut, taşıt ve ihtiyaç kredilerinde rekor faiz oranları kaydedildi. Faiz oranlarının artması toplam geri ödeme ve aylık taksit miktarlarını etkilerken krediye olan talep de azaldı. Son dakika gelişmesi ile beraber 8 bankanın faizsiz kredi için harekete geçtiği öğrenildi.

8 BANKADAN FAİZSİZ KREDİ ATAĞI

Faizsiz kredi kampanyalarına bankalar tarafından yeni bir ayar geldi. Bankalar faizsiz kredi kampanyaları ile müşterilerinin dikkatini çekmeye devam ederken kredi miktarının arttığı öğrenildi.

8-banka-muduru-anlasti-imzalar-atildi-faizsiz-kredi-verilecek-ilac-gibi-gelecek.webp

Çeşitli ihtiyaçları sıfır faizli ve vadeli olarak ödeme imkanı ile avantaja çevirmek isteyenler bankaların faizsiz kredilerine yöneldi. 8 banka faizsiz kredi seçeneklerini yeniden güncelleyerek müşterilerinin bilgisine sundu. İnternet üzerinden başvuru yaparak bankada hesap açıp ya da kredi kartı talep ederek kredi ya da nakit avans kullanabilen müşteriler için başvurularının onaylanması ile birlikte paranın anında hesaba geçeceği ifade edildi. Burada bir önemli ayrıntı da kredi notu olarak karşımıza çıkıyor. 8 bankanın faizsiz kredi seçeneği ise şöyle;

QNB FİNANSBANK

Yeni müşterilere özel %0 faizli kredi imkanı sunuluyor.

Kredi tutarı: 10.000 TL

Vade: 6

Aylık faiz oranı: 0,00

Aylık taksit tutarı: 1.666,67 TL

ING

Turuncu Ekstra programına katılıp Banka Kartı'nızdan alışveriş yaparak veya vadesiz hesabınızdan fatura ödeyerek aylık 3.250 puan toplayınca, kredi vadeniz boyunca gerekli puanı topladığınız her ay, 5.000 TL'ye kadar olan kredinizin faizi, nakit iade ile %0 faiz olarak yansır.

TÜRKİYE İŞ BANKASI

Yeni müşterilere özel 01.06.2024 – 30.06.2024 tarihleri arasında 25.000 TL'ye varan faizsiz taksitli nakit avans fırsatı sunuluyor. Faizsiz Taksitli Nakit Avans 2-3 (dahil) ay vade için geçerli.

8-banka-muduru-anlasti-imzalar-atildi-faizsiz-kredi-verilecek-ilac-gibi-gelecek.png

AKBANK

10.000 TL 6 ay vadeli ihtiyaç kredisi ve 20.000 TL 3 ay vadeli taksitli avansı %0 faizle kullanma imkanı sunuluyor. Kampanya 31 Mayıs- 30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli.

ALBARAKA

Yeni müşterilere özel vade farksız 15.000 TL ve uygun oranlı hoş geldin finansman imkanı sunuluyor.

Kredi tutarı: 15.000TL

Vade:6

Faiz oranı: 0

GARANTİ BBVA

Yeni müşterilere özel 11 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında 20.000 TL'ye varan faizsiz kredi. fırsatı.

Kredi tutarı 20.000

Vade: 6

Faiz oranı: 0%

Aylık taksit tutarı: 3333,33

ON DİJİTAL BANKACILIK (BURGAN BANK)

Yeni müşterilere özel %0'dan başlayan faiz ile ON Dijital ihtiyaç kredisi imkanı sunuluyor.

Kredi tutarı: 15.000 TL

Vade: 6

Faiz tutarı: 0,00%

ENPARA

Yeni müşterilere özel %0 faizli kredi imkanı sunuluyor.

Kredi tutarı: 10.000 TL

Vade: 6

Ay Aylık faiz oranı: 0,00 %

Aylık taksit tutarı: 1.666,67 TL

Kredi notu gerekli şartları sağlayan müşteriler söz konusu faizsiz kredi imkanından yararlanabilecek.