Akbank'tan ayın değil yılın fırsatı! Axess kredi kartı alanlara 1.000 TL Chip Para hediye edilecek

Akbank kredi kartı müşteri sayısını arttırmak için yeni kampanyasını açıkladı. Bu kampanya Axess kredi kartı olanlara değil olmayanlara geldi...
Akbank'tan ayın değil yılın fırsatı! Axess kredi kartı alanlara 1.000 TL Chip Para hediye edilecek

Akbank'tan ayın değil yılın fırsatı! Axess kredi kartı alanlara 1.000 TL Chip Para hediye edilecek - Türkiye'nin en büyük özel bankalarından biri olmasının yanı sıra en çok müşterisi olan kredi kartı platformları arasında yer alan Akbank Axess kredi kartı için bu sefer kartı olanlara değil olmayanlara yönelik bir kampanya başlattı. 

Başlatılan kampanyada yeni kart alacak kişilere chip para hediyesi verileceği ifade edildi. Akbank tarafından "Axess’e Başvur, 1.000 TL’ye Varan Chip-Para Kazan" adı verilen kampanya kapsamında ilk kez Axess kredi kartı alan kişilere yönelik olarak bin liralık hediye chip para yüklemesi yapılacağı ilan edildi. 

AKBANK AXESS KREDİ KARTI OLAN KİŞİLERE 1.000 TL CHİP PARA HEDİYE EDECEK! 

Kredi kartı almayı düşünen kişilere yönelik olarak düzenlenen kampanya ile Akbank "Axess'e şimdi başvuran Akbanklılar, 1.000 TL'ye varan chip-para kazanıyor! İlk kez Axess’e başvurarak, yapacağınız her 1.000 TL ve üzeri harcamaya 200 TL, toplam 1.000 TL’ye varan chip-para kazanabilirsiniz. Kazanmak için şimdi Axess’e başvurup, Juzdan’dan kampanyaya katılın. Üstelik ilk yıl kart ücreti ödemeden" diyerek bin liralık chip para kazanma imkanı sunacaklarını ifade etti. 

Akbank'tan ayın değil yılın fırsatı! Axess kredi kartı alanlara 1.000 TL Chip Para hediye edilecek

AKBANK AXESS 1.000 TL CHİP PARA HEDİYE BAŞVURU ŞARTLARI NELER, NASIL KAZANILIR?

01.03.2023 öncesi açık Akbank bireysel kredi kartı olmayıp, 01.03.2023 –31.03.2023 tarihleri arasında, ilk kez Axess asıl kredi kartı başvurusu yapan ve 31.03.2023’e kadar kartı onaylanan Akbanklılar, 15.04.2023 tarihine kadar kampanyaya katılım sağlayabilir.

Başvurusu onaylanan Akbanklılar, kampanya kapsamında 15.04.2023’e kadar Juzdan, Akbank Mobil veya SMS ile kampanyaya katılım sağlayabilir.

Katılım sağlayan Akbanklılar, 30.04.2023 tarihine kadar yapacakları her 1.000 TL ve üzeri harcamaya 200 TL, toplam 1.000 TL’ye varan chip-para kazanabilir. Juzdan veya Akbank Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.

Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından "KAZAN" yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmanız gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.