Evde Altın Yapımı! Her Gün 1 Gram Altın Çıkararak Aylık 24 Bin TL Para Kazanma Yöntemi Açıklandı

Evde altın üretimi mümkün! Basit aletler, yöntemler kullanılarak evde her gün 1 gram altın çıkarılabilir. Anakarttan altın çıkar mı, evde altın nasıl elde edilir, hangi elektronik eşyalarda altın var?
Evde Altın Yapımı! Her Gün 1 Gram Altın Çıkararak Aylık 24 Bin TL Para Kazanma Yöntemi Açıklandı

Pek çok kişinin çöpe attığı ürünlerde aslında altın var! Altın yapma formülleri her geçen gün daha fazla araştırılmaya başlanırken aslında gerçekten belirli yöntemlerle altın üretmenin mümkün olduğu ortaya çıktı. Ekonomik olarak son derece zorlu bir süreçten geçilirken kral suyu ile altın çıkarma yöntemi gibi alternatif seçenekler açıklandı.

Elektronikten altın çıkarma yöntemi ile kullanılarak RAM, hard disk, işlemci, chip, hurda elektronikten altın çıkarılabiliyor. Peki, evde altın çıkarmak, üretmek mümkün mü, elektronikten altın çıkar mı, evde altın nasıl yapılır?

KRAL SUYU İLE ALTIN ÇIKARMA! BİR TELEFONDA KAÇ GRAM ALTIN VAR?

You Tube altın Dersleri kanalında yayımlanan video ile yapılan anlatımda "Altından para kazanabilirsiniz. Altın daima dünyada her zaman en çok kazandıran madendir. Aklınıza gelen tüm elektronik malzemelerin içerisinde saf altın vardır. Bu iş sayesinde kendinize ek bir gelir elde edebilirsiniz. Saf altın telleri işleyerek para kazanılabilir.

Herkes kendi evinde, bahçesinde, balkonunda bu işi yapabilir. Bir gün içerisinde bu işi yaparak asgari ücret kadar para kazanılması dahi mümkündür. Elektronik ürünler sonsuzdur. Hangi üründen ne kadar maden çıkıyor bunlar önemli. Hard disk kartları, cep telefonları bunların hepsinde altın vardır. Ama bizim ülkemiz bunları işlemediği için ne yazık ki bu paralar yurt dışına gidiyor.

Evde Altın Yapımı! Her Gün 1 Gram Altın Çıkararak Aylık 24 Bin TL Para Kazanma Yöntemi Açıklandı

RAM, ANAKART ALTIN ÇIKARMA! KRAL SUYU NASIL YAPILIR?

Saf altın tellerini eritmek için kral suyu oluşumu yapmamız gerekiyor. Kral suyu oluşturmak için 3 hidrolik asit, 1 nitrik asit. Dünya da altın madenini eriten tek asittir. 2 asit bir araya geldiğinde altını eritir. Önce asitleri bir araya getirmek gerekir. 300 ml hidrolik, 100 ml nitrik asit birleştirilirse kral suyu oluşur.

Saf altın tellerin üzerine kral suyu ilave edilir. Az bir ısı da verilebilir. Çok fazla kaynatılmasına gerek yok. Biraz bekledikten sonra altın suyu oluşur. Süzgeç kâğıdı ve huni yardımı ile komple sıvının içinde olan altını süzmemiz gerekiyor. Saf altın tellerin erimesi ile oluştu. Süzme işlemi bittikten sonra çökertme işlemi yapılır.

İlacımızı katıp çok hızlı bir şekilde karıştırıyoruz. Altın ne kadar hızlı karışırsa o kadar hızlı dibe çöker. Altın çöktükten sonra kurutma işlemi yapılır. Altın toprağı patates ile daha hızlı erir.

PATATESTEN ALTIN NASIL YAPILIR?

Saf olduğu için maden zaten bulgur gibi çöker. Üzerine biraz boraks dökülür. Küçük bir pürümüz ile önce yavaş bir şekilde, çok fazla sıçratmadan, uzaktan eritmemiz gerekiyor. Altın zaten kendisi toparlanıyor ve birbirine yapışır. Patates ateşe çok dayanıklıdır. hiçbir şey olmaz" diyerek elektronikten altının nasıl çıkartıldığı aktarıldı.

NOT: Burada yer alan bilgiler ilgili video içerikten üretilmiş olup, emlak365.com tarafından yatırım tavsiyesi verilmemiştir.