İş Bankası müşterilerine özel faizsiz tam 20 bin TL verecek! Başvuru için son günler!

Ekim ayı için İş Bankası tarafından yayımlanan son kart kampanyasına göre faizsiz 20 bin TL nakit avans verileceği öğrenildi.
İş Bankası müşterilerine özel faizsiz tam 20 bin TL verecek! Başvuru için son günler!

Bankadan müşterilerine özel büyük nakit avans imkanı! İş Bankası tarafından yayımlanan Ekim ayı kampanyasına göre müşterisi olan kişilere özel totalde tam 20 bin TL ihtiyaç kredisi verileceği öğrenildi.

İŞ BANKASI'NDAN FAİZSİZ 20 BİN TL NAKİT AVANS İMKANI!

Kredi ve kredi kartı faizlerinin arttığı bu son dönemde İş Bankası tarafından yapılan son açıklama ile birlikte müşterilerine özel toplamda 20 bin TL ihtiyaç kredisi verileceği öğrenildi. Bu kapsamda başvuru yapmak isteyen kişiler için kampanya hakkında merak edilen tüm detaylara da açıklık getirildi.

screenshot-2.png

NAKİT AVANS DETAYLARI BELLİ OLDU!

  • Faizsiz Taksitli Nakit Avans sadece 6 ay vade için geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak Taksitli Nakit Avans tutarı 300 TL ile 20.000 TL arasında olacaktır.
  • Sadece İşCep ve Maximum Mobil kanallarından kullanım sağlanabilecektir.
  • Kullanılabilecek Taksitli Nakit Avans tutarı, kartın kullanılabilir nakit avans limiti ile sınırlandırılmıştır.
  • Kampanya kapsamında tanımlanan Faizsiz Taksitli Nakit Avans tutarı, azami 2 seferde ve toplamda tanımlanan tutarı geçmeyecek şekilde kullanılabilecektir.
  • Kredi kartı başvurusu onaylanan müşteriler, kredi kartının fiziki teslimini beklemeden Maximum Mobil’den kredi kartı limitinin % 50’sini aşmamak koşuluyla 5.000 TL ‘ ye kadar (5.000 TL dahil) kampanya kapsamında faizsiz Taksitli Nakit Avans kullanabilecektir.
  • 6 aydan farklı vadelerde ve 20.000 TL üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacaktır.
  • Kampanya kapsamı İşCep, Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yaparak, başvuruları onaylanan müşteriler için geçerlidir.
  • Kampanya tanımlamaları her müşteri için kredi kartı başvuruları onaylarını takip eden 7 iş günü içinde yapılacak ve kampanyadan yararlanma süresi 30.11.2023’de sona erecektir.
  • Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 sefer yararlanabilecektir.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Detayları açıklanan kart kampanyasına başvuru yapmak isteyen kişilerin 01.10.2023 - 31.10.2023 tarihleri arasında İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olması gerektiği ifade edildi.

Bununla birlikte kampanyaya dahil olan kartlar ise İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, (İş Bankası Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart hariçtir) şeklinde açıklandı.

Haber Editörü