Prim Borcu Olanlara Emeklilik İmkanı Denizbank'ta! Emekli Olmak İsteyenler İçin Bu Son Fırsat Olabilir!

SGK prim borcunu ödeyerek emekli olmak isteyenler için Denizbank’tan bir daha geri gelmeyecek fırsat duyuruldu! 2022 yılı sonuna kadar devam edecek! İşte detaylar…
Prim Borcu Olanlara Emeklilik İmkanı Denizbank'ta! Emekli Olmak İsteyenler İçin Bu Son Fırsat Olabilir!

Türkiye’de emeklilik şartlarına göre sigortalıların yaş, prim ve sigortalılık sürelerini tamamlamaları gerekiyor. Emekli olmak isteyen ancak prim borçlarını nedeniyle emekli olmayanların yararlanabileceği kredi ile Denizbank bu kişilere destek olmaya devam ediyor. Üstelik 3 aya kadar erteleme avantajlarından da yararlanarak vatandaşların rahatça emeklilik hakkı elde etmeleri sağlanması hedefleniyor.

SGK Prim Borcunu Ödemek İsteyenlere Kredi!

Denizbank’tan Emekli Olmak İsteyenlere Özel Kredi fırsatı sunuluyor. Türkiye’de emekli olmak isteyen ancak yaş ve prim şartı gibi temel şartları sağlayamayan birçok kişi farklı çözüm önerilerini araştırmaya devam ediyor. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) bu kişiler için zaman zaman farklı yapılandırma fırsatları sunsa da şu an için böyle bir uygulama bulunuyor. Denizbank ise bu kişilerin prim borçlarını rahatça ödemelerini sağlamak için özel kredi fırsatını duyurdu. Uygun faiz oranları ve ödeme koşulları ile SGK prim borcunu ödemek için Denizbank kredisinden yararlanan kişiler emekliliğe hak kazanabilecek.

İlk 3 Ay Ödemesiz Olarak Verilecek!

Prim Borcu Olanlara Emeklilik İmkanı Denizbank'ta! Emekli Olmak İsteyenler İçin Bu Son Fırsat Olabilir!

SGK prim borçlarını ödeyerek emeklilik hakkı elde etmek isteyenler için Denizbank’ın sunduğu kredi, ilk 3 ay boyunca ödemesiz olarak kullanılabilecek. Kefil şartının da aranmadığı kredi kapsamında 36 aya varan vade imkanı sunuluyor. SGK prim borçlarını yapılandırmasının ardından uygun finansman seçeneği ile ödemelerini gerçekleştirmek isteyenler için özel faiz oranları ile ensek geri ödeme seçenekleri sunulmaya devam ediyor.

Son Başvuru Tarihini Kaçırmayın!

24 Mart – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında 2022 yılının son gününe kadar SGK prim borçları nedeniyle emekli olamayan vatandaşların Denizbank kredisinden yararlanması mümkündür. Bireysel kredi başvuru formu, nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, gelir belgesi, son aya ait yerleşim yeri belgesi ve SGK prim borcu yazısı ile başvuruların yapılarak kredi kullanılması sağlanacak. Yüzde 2,11 faiz oranları ve 36 ay vade ile emekli olmak isteyenlere Denizbank’tan kredi verilecek.

Genel Yayın Yönetmeni