Renault Nisan Araba Kampanyası! ÖTV Muafiyetiyle 241.500 TL'ye 2022 Model Renault Megane Sedan Satılıyor!

Otomobil firmaları Nisan ayı araba kampanyalarını açıklamaya devam ediyorlar. Ayın en özel kampanyası Renault’tan geldi. Renault ÖTV muafiyeti ile 241.500 TL’ye Megane Sedan satacak.
Renault Nisan Araba Kampanyası! ÖTV Muafiyetiyle 241.500 TL'ye 2022 Model Renault Megane Sedan Satılıyor!

Türkiye’de otomobil firmaları Nisan ayına çok hızlı bir şekilde giriş yaptılar. Yılın ilk 3 ayında hedefledikleri satış rakamlarını tutturamayan firmalar Nisan ayında atağa geçmek ve farkı kapatmak için araba kampanyalarına yükseldiler. Son olarak araba kampanyalarını açıklayan firma Renault oldu. Renault’tan ÖTV muafiyetli Renault Megane Sedan sürpriz hamlesi geldi.

ÖTV MUAFİYETLİ FİYATLA RENAULT MEGANE SEDAN SATIŞI

Renault’un açıkladığı Nisan ayı araba kampanyasına göre 2022 model Renault Megane Sedan Joy 1.3 Tce 140 bg versiyon otomobil 241.500 TL’den başlayan fiyatlarla satılacak. Bu fiyat ÖTV muafiyetli fiyat olacak. ÖTV muafiyeti ile otomobil satın alma hakkı olan vatandaşlar 241.500 TL ödeme yaparak 2022 model sıfır kilometre Renault Megane Sedan aracın sahibi olabilecekler.

KAMPANYA 30 NİSAN'A KADAR DEVAM EDECEK

Kampanya hakkında Renault’un yaptığı bilgilendirmeye göre ilgili fiyat içerisinde trafik sigortası ile kasko yer almayacak. Müşteriler bunun için farklı maliyetleri karşılamak durumunda kalacaklar. Ayrıca kampanya 30 Nisan’a kadar tüm Renault yetkili satıcıların geçerli olacak. Bu otomobili satın almaya şartları uyan vatandaşlar yetkili tüm Renault satıcılarından kapsamlı bilgi edinebilecekler.

TÜM OTOMOBİLLERDE MÜŞTERİLERE KREDİ DESTEĞİ!

Renault firması tarafından Nisan ayına ilişkin açıklanan araba kampanyalarında çok cazip imkanlar müşterilere sunuluyor. Bu kapsamda firma tüm binek otomobilleri kredi desteği kapsamına aldı. Model farketmeksizin müşteriler Renault marka sıfır kilometre araç satın almak istediklerinde Renault Finans'tan kendilerine sağlanacak olan kredi desteğinden yararlanabilecekler. Bu kapsamda müşteriler herhangi bir Renault model araç satın alırken 75 Bin TL kredi kullanabilecekler. 12 ay vadeli olacak olan bu krediye aylık yüzde 0,99 oranında faiz uygulanacak.

Emlak365.com