TEB'den Netflix, Youtube, Spotify ve Daha Birçok Dijital Platforma Özel Kampanya! Üyelik Ücretinin 150 TL'sini TEB'den

İnternet dünyasına ilişkin kampanyalarıyla her zaman adından söz ettirmeyi başaran TEB, yeni bir dijital kampanya ile daha gündemde.
TEB'den Netflix, Youtube, Spotify ve Daha Birçok Dijital Platforma Özel Kampanya! Üyelik Ücretinin 150 TL'sini TEB'den

Özellikle gençlerin çok sık kullandığı dijital platformlara yönelik kampanya düzenlemeyi gelenek haline getiren TEB, bu yolla birçok müşteri edinmiş durumda. Siz de TEB kredi kartı kullanıyorsanız internetin prestijli platformlarında geçerli bu eşsiz kampanyaya katılabilirsiniz.

TEB tarafından hayata geçirilen kampanya, Bonus hediyesi ile sağlanmakta. Her ay belirlenen dijital platformlardan 25 TL Bonus puan kazanabilirken toplamda ise 150 TL Bonus puan kazanabileceksiniz. Kampanyadan faydalanabilmek için ödeme aracı olarak Türk Ekonomi Bankası’na ait TEB kredi kartınızı kullanmanız gerekiyor. Ödemenizi yaptıktan sonra 25 TL’yi aşmamak kaydı ile %50 ödeme tutarı hesabınıza Bonus puan olarak işleyecektir. Bonus yüklemeleri, asıl karta yapılmakla birlikte ek kart ile yapılan ödemelerde de hak edilen Bonus puan tutarı ana karta yansıtılacaktır.

Yüklenen Bonus Puanlar İçin 30 Günlük Harcama Süresi Mevcut

Dijital platform ödemelerinde kazandığınız Bonus puanlarınız kartınıza yüklendikten sonra 30 günlük harcama süreniz olacak. Belirlenen bu süre zarfında kartınıza yüklenen puanları Bonus üye iş yerlerinde kullanabilirsiniz. 1 aylık süre zarfında Bonus puanlarınızı kullanmamanız halinde aylık süre tamamlandıktan sonra Bonus puanların iadesi sağlanacaktır.

TEB dijital platform kampanyasında geçerli markalar şunlardır;

· Netflix

· Spotify

· Youtube Premium

· App Store

· Apple Music

· Google Play Store

· iTunes

· Microsoft Store

· Deezer

· GoDaddy

· LinkedIn

· Bein Connect

· XBOX

· Blu TV

· S Sport Plus

· Fizy

Kampanyadan yararlanabilmeniz için son TEB kredi kartı ekstrenizin en az 500 TL tutarında olması gerekmekte. Yani kredi kartınızı aktif olarak kullanıyorsanız bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Ayrıca ödemelerinizin tutarı 50 TL’yi geçse dahi o ay için yararlanabileceğiniz %50 Bonus puan skalası 25 TL ile sınırlandırılacaktır. Toplamda her bir kart kullanıcısının elde edebileceği maksimum Bonus puan tutarı da 150 TL ile sınırlandırılmıştır.

Yukarıdaki listede yer alan platformlar dışında kalan dijital platform ödemelerinizi de TEB kredi kartınızla gerçekleştirebilir ya da ilgili ödemelerden geçerli olanlar için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Yalnızca bu platformların dışındaki ödemeleriniz için standart Bonus kazanım şartları geçerli olacaktır.