Ziraat Bankası Duyurdu: MTV Ödemelerine Ücretsiz 3 Taksit Fırsatı!

Ziraat Bankası MTV ödemelerine ücretsiz 3 taksit fırsatı sunacağını açıkladı. MTV ödemesine ilişkin kampanya detayları haberimizde.
Ziraat Bankası Duyurdu: MTV Ödemelerine Ücretsiz 3 Taksit Fırsatı!

Kamu bankalarının önde gelen isimlerinden olan Ziraat Bankası kredi ve kredi kartı konularında vatandaşa destek olduğu gibi vergi ödemelerinde de desteğini esirgemiyor.

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruya göre Motorlu Taşıtlar Vergisini (MTV) Ziraat Bankası üzerinden ödeyenler vergiyi 3'e bölme fırsatı yakalayacaklar.

MTV ÖDEMELERİNE ÜCRETSİZ 3 TAKSİT!

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) öderken kara kara düşünen vatandaşlara Ziraat Bankası'ndan destek geldi. Ziraat Bankası MTV ödemelerinde ücretsiz 3 3 taksit imkanı sunuyor.

Ziraat Bankası'nın MTV kampanyası 1 Ocak - 31 Ocak tarihleri arasında geçerli olacak. Belirtilen tarihler arasında Ziraat Mobil, İnternet Şube ve İnteraktif Vergi Dairesi üzerinden Bankkart ve Bankkart Başak kartın kredi kartı özelliği ile yapılan 300 tL ve üzerindeki MTV ödemeleri 3 taksite bölünebilecek.

Ziraat Bankası Duyurdu: MTV Ödemelerine Ücretsiz 3 Taksit Fırsatı!

Vatandaşlar asıl kartlar ve bu kartlara bağlı ek kartlar ile sanal kartlar ile Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi yaptıklarında kampanya kapsamına dahil edilecekler.

Ancak Bankkart'ın banka kartı özelliği, Bankkart Ücretsiz ve Bankkart Business ile yapılan ödemeler kampanyaya dahil değil.

Ziraat Bankası'nın MTV ödemelerine ücretsiz 3 taksit kampanyası 1 Ocak 2022 tarihinde başlayacak ve 31 Ocak 2022 tarihinde sona erecek.