Liva Home Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından desteklenen kentsel dönüşüm projeleri arasında yer alan Liva Home Uzundere tüm hızı ile devam ediyor.
Liva Home Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından desteklenen kentsel dönüşüm projeleri arasında yer alan Liva Home Uzundere tüm hızı ile devam ediyor.

Toplamda 32 hektar gibi dev bir alanda gerçekleştirilen kentsel dönüşüm projesinde toplam 3 bin 500 konutun üretimi gerçekleştiriliyor. Liva Home Uzundere projesinde ise bu konutların 169 adetini üstleniyor. Yine konutların altında iş merkezi ve ticaret alanları planlanırken aynı zamanda projenin içinde bir adette otel kompleksi yer alıyor.Liva Home Folkart Fiyat Listesi


Folkart markası olarak öne çıkan Liva Home Uzundere projesi tercih eden kişilere güvenli ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Folkart Uzundere projesi içerisinde 1+1 daire seçeneği de bulunurken bu daire tipine ek olarak 2 farklı 2+1 daire ve tek tip 3+1 daire seçeneği de bulunuyor. Liva Home Folkart fiyat listesi içerisinde yer alan daire fiyatları ise seçilen daire tipine göre belirleniyor ancak projede sadece 11 bin liralık peşinat ile daire alma fırsatı sunuluyor. Satışa sunulan daireler için talep edilen başlangıç fiyatı olarak ise 222 bin lira sınırı uygulanıyor. Liva Home İzmir satış fiyatları için;
  • 1+1 daire tipi için başlangıç fiyatı 222 bin lira, en üst sınır olarak 232 bin lira,

  • 2+1 daire tipi için başlangıç fiyatı 253 bin lira, en üst sınır olark 349 bin lira,

  • 3+1 daire tipi için başlangıç fiyatı 308 bin lira, en üst sınır olarak 417 bin lira uygulanıyor.


Liva Home Uzundere Nerede?


Projeden daire almak isteyen kişiler için önemli olan kriterlerden biride konumudur. Folkart Uzundere projesi adından da anlaşılacağı üzere Uzundere sınırları içerisinde yer alırken çevre yoluna ise sadece 1 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Buna ek olarak İzmir Enternasyonel Fuarına sadece 4 dakikalık mesafede yer alan projenin yakın çevresinde alışveriş merkezi ve çok sayıda okul bulunmaktadır. Liva Home Folkart Adnan Menderes Havalimanına 20 dakika, İzmir'in ünlü tatil beldesi Çeşme'ye 40 dakika ve Alsancak merkeze ise 20 dakikalık mesafede yer almaktadır.