Modda Suites 24 Ay Vade Seçeneği Sunuyor

Onat İnşaat tarafından İzmir'de hayata geçirilen Modda Suites projesi, 24 ay vade seçeneği ile sahiplerini bekliyor.
Modda Suites 24 Ay Vade Seçeneği Sunuyor

Onat İnşaat tarafından İzmir'de hayata geçirilen Modda Suites projesi, 24 ay vade seçeneği ile sahiplerini bekliyor.

Ontan İnşaat tarafından inşa edilen Modda Suites projesi, İzmir'in en değerli lokasyonlarından biri olan Bayraklı'da yer alıyor. Modda Suites projesi, zemin+7 katlı tek blokta 72 daireden meydana geliyor.

Modda Suites projesinde, 2+1 şeklinde ve 3+1 şeklinde dairelerden meydana geliyor. Alt katlarda ofis ve mağazalar bulunan Modda Suites projesinde 2 oda 1 salondan oluşan daireler, 65 ile 74 metrekare büyüklüğünde, 3 oda 1 salondan oluşan daireler ise 104 metrekare büyüklüğünde tasarlanmış.

Merkezde Yer Alıyor

Modda Suites projesi İzmir'in en değerli bölgelerinde konumlanırken, iş, finans ve alışveriş merkezlerinin tam ortasında hayata geçiriliyor.

Ontan İnşaat tarafından aynı bölgede hayata geçirilen 3. projesi Modda Suites oluyor. Modda Suites projesinde 2+1 ve 3+1 dairelere yer veriliyor.

‘Az Çoktur’ Felsefesi ile İnşa Edildi

Ontan İnşaat tarafından İzmir’in en değerli lokasyonunda hayata geçirilen projesi Modda Suites projesi farklı mimarisi ile dikkatleri üzerine topluyor. Modda Suites projesi, ‘az çoktur’ felsefesinden yola çıkılarak hayata geçirildi.

Modda Suites'te konutlar, yaşamın her anında sadeliği ve şıklığı tercih edenler için dizayn edildi.

Konut Fiyatları

Ontan İnşaat'ın hayata geçirdiği proje akıllı ev sistemlerine yer verilerek tasarlandı. İzmir'in Bayraklı ilçesine hayata geçirilen Moda Suites projesi tamamlandığında, kiraların 2 bin 500 liradan başlayacağı tahmin ediliyor.

Ontan İnşaat'ın hayata geçirdiği proje kapsamında yer alan dairelerde en düşük fiyat 394 bin TL, en yüksek fiyat ise 600 bin TL olarak belirlendi.

2+1 şeklinde daireler 394.000 TL ile 488.000 TL arasında,

3+1 şeklinde daireler 600.000 TL ile 600.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

24 Ay Vade

İzmir’de hayata geçirilen Modda Suites projesinde peşin ödemelerin yanı sıra firma bünyesinde yüzde 30 peşinatla, 24 ay vade imkanı sunuyor.

Modda Suites projesinde sunulan hizmetler arasında, açık yüzme havuzu, kameralı güvenlik, açık ve kapalı otopark bulunuyor.