Sur Yapı Antalya Projesinde Şimdi Al 1 Sene Sonra Öde Kampanyası Başladı!

Antalya'nın en büyük kentsel dönüşüm projesine imza atan Sur Yapı Antalya projesi için yeni bir kampanya başladı. Şimdi al 1 sene öde konut kampanyası!
Sur Yapı Antalya Projesinde Şimdi Al 1 Sene Sonra Öde Kampanyası Başladı!

Antalya'nın en büyük kentsel dönüşüm projesine imza atan Sur Yapı Antalya projesi için yeni bir kampanya başladı. Şimdi al 1 sene öde konut kampanyası!

Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Sur Yapı Antalya projesinde yeni bir kampanya başlattı.Başlatılan kampanya kapsamında şimdi konut alanlara ödemeye bir sene sonra başlama imkanı sunuldu. Proje etaplar halinde satışa sunulurken her etap için farklı bir teslimat tarihi belirleniyor.Sur Yapı Antalya Projesinde Şimdi Al 1 Sene Sonra Öde Kampanyası Başladı!Sur Yapı Antalya Projesi Nerede?Sur Yapı Antalya Projesi Antalya'nın Kepez ilçesinde yer alıyor. Santral Mahallesinde yer alan kentsel dönüşüm projesi lansman döneminde 20 binin üzerinde talep toplayarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.Projeyi bu kadar öne çıkaran özelliği ise konut projesinin gerçekleştirildiği Kepez ilçesinde konut amortisman süresinin 13 yıl gibi son derece düşük olması. Bu nedenle oturmak için konut arayanların yanı sıra yatırımlık konut projesi arayan kişilerde Sur Yapı Antalya projesi için alımda bulunmayı tercih ediyorlar.Sur Yapı Antalya Projesi Fiyatları Ne Kadar?

İçerisinde metrosunun dahi bulunduğu proje yoğun ilgi görürken projede şu anda lansman öncesi satış fiyatları uygulanıyor. Tamamlandığında 70 bin kişinin yaşamaya başlayacağı Sur Yapı Antalya konut projesi kapsamında şu anda projenin ilk etabı olan Turkuaz etabı için satış başvuruları alınıyor. Projede yer alan konutlar 1+1 daire, 2+1 daire ve 3+1 daire olarak üretilecek. Projede satılacak olan 1+1 daireler 47 metrekare, 2+1 daireler 78,5 metrekare ve 3+1 daireler 118,5 metrekareden oluşacak. Sur Yapı Antalya Turkuaz etabı için;

Sur Yapı Antalya 1+1 daire fiyatları 176 bin liradan başlayan fiyatlarla,

Sur Yapı Antalya 2+1 daire fiyatları 261 bin liradan başlayan fiyatlarla,

Sur Yapı Antalya 3+1 daire fiyatları 393 bin liradan başlayan fiyatlarla satışlar gerçekleştirilecek.Sur Yapı Antalya Ne Zaman Teslim Edilecek?Projede yer alan konutlar etaplar halinde teslim edilecek. Birinci etap konut projesi için teslimat tarihi 2019 Aralık olarak açıklanmıştı.Emlak365.com