Self İstanbul Gurbetçilere Özel Kampanya Yaptı

Karden İnşaat’ın 60 Bin Euro fiyatlardan başlayan yeni projesinin adı Self İstanbul. Beylikdüzü’yle Bahçeşehir TEM bağlantı yolu üzerindeki proje avantajları olan bir yatırım imkanı sunmakta.
Self İstanbul Gurbetçilere Özel Kampanya Yaptı

Karden İnşaat’ın 60 Bin Euro fiyatlardan başlayan yeni projesinin adı Self İstanbul. Beylikdüzü’yle Bahçeşehir TEM bağlantı yolu üzerindeki proje avantajları olan bir yatırım imkanı sunmakta.

Emlak sektörü içerisinde önem arz eden projeler gerçekleştiren Karden İnşaat’ın yeni projesi bölgede en önem taşıyan projelerden biri . Self İstanbul projesinde gurbetçiler için büyük imkanlar sunuluyor. Projede müsait ödeme seçenekleriyle avantaj taşıyan bir yatırımda bulunmak isteyen gurbetçiler için 0 faiz avantajıyla 870 Euro’luk taksit seçenekleriyle konut alma imkanı sunuluyor.

Göz dolduran mimarisiyle, lüks ve rahatlığın bir araya geldiği projede dairelerin fiyatı 60 Bin Euro’dan başlamakta. Gurbetçi vatandaşlarımızı sevindirecek olan kampanyada son başvuru tarihi 31 Temmuz , proje tesliminin ise Eylül 2019’da yapılması planlanıyor.Yatırımda Bulunmak İçin de Oturma Amaçlı Kullanımda da Avantajları Olan Bir KampanyaKarden İnşaat Yetkilisi ,bilhassa gurbetçilerden çok talebin olduğunu söylüyor. Sosyal tesislerle projenin geliştirildiğini söyleyen yetkili ‘Hükümet tarafından gurbetçiler için KDV avantajı getirilmesiyle projeye ilgi arttı. Projenin bulunduğu lokasyon hem yatırımda bulunacaklar için hem de oturma amaçlı kullanacaklar için avantaj taşıyan bir konumda. Dairelerin planından sosyal tesislere kadar bütün ayrıntıları incelikle geliştirilen Self İstanbul’da daireleri 60 bin Euro’dan satışa sunduk. Gurbetçilerimiz için kendi vatanlarında yatırımda bulunmak için avantaj taşıyan imkanlar sağladık.’ diye konuştu.

Yeşil Alanlarıyla Sitenin Konforunu Sunan Bir ProjeProje bölgede 25 bin metrekare alanda 200 milyon TL değerinde bir yatırım ile yapılmış proje dahilinde usta peyzajcılıkla ve sosyal tesislerle zenginleştirilmiş . Yeşil dokuyu ön plana çıkartan projede toplam genişliğin yüzde 80’i yeşil alanlara ayrılmış , görüntü açısından göz dolduran mimarisiyle , rahat daireleriyle, ticari alanlarıyla ,çok sayıda spor ve sosyal hayat alanıyla insana keyif veren bir hayat alanı oluşturulmuş.

En Yüksek Derece Genişliğe Sahip Ve Çarşısı BulunuyorProje dahilinde planlanmış çarşıyla bölgede ihtiyaçları karşılayacak olan çok sayıda dükkanla iş ve hayat alanlarını beraber sunmakta. En yüksek derecede kullanılabilirliği olan tasarımıyla dairelerinde rahat bir hayat sunan Self İstanbul içerisinde 1+1, ebeveyn banyosu olan 2+1, süit odası bulunan 3+1,4+1 daire tipleriyle değişik seçenekler sunuluyor.

Çocuklara Okul Ve Eğlenme AlanlarıSosyal tesisleriyle ayrıcalığını sunan Self İstanbul yatırımcılarının da katılımıyla satış bürosunun açılışını yaptı. Bilhassa çocuk sahibi ailelere cevap veren tasarımlarla özel bir okul yanında çocuk eğlence alanları da bulunuyor.Çoğunluğu yeşil alan olan projenin içerisinde yürüyüş yolu, dinlenilebilecek alanlar, sosyal tesisler ve havuz, 7 gün 24 saat güvenlik, her dairenin hizmetine sunulmuş depo alanları ve otoparkı da bulunuyor.

Merkez Konumda Yatırımda Bulunma İmkanıSelf İstanbul’un , taşıma imkanları bulunan İstanbul’da en yoğun ulaşımı bulunan bir bölgede çok sayıda AVM’ye yakın ulaşımda avantajı bulunan bir konumda olması dikkatleri çekmekte. Buna ek olarak projenin bitim tarihinde kullanıma açılacak olan 2 Metro alanına yakın olması , Metrobüse , TEM Otoyolu’na ve Atatürk Havaalanı’na yakın olması da önemli özellikleri.