ProPlan MIPIM 2018 Fuarına Hazırlanıyor ! Türkiye'yi Temsil Edecek

ProPlan Proje Yönetimi Fransa'nın Cannes şehrinde gerçekleştirilecek olan MIPIM 2018 Fuarına katılacak.
ProPlan MIPIM 2018 Fuarına Hazırlanıyor ! Türkiye'yi Temsil Edecek

ProPlan Proje Yönetimi Fransa'nın Cannes şehrinde gerçekleştirilecek olan MIPIM 2018 Fuarına katılacak. MIPIM 2018 Fuarı dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı olacak ProPlan bu fuarda Türkiye'yi temsil edecek. Ayrıca ProPlan fuarda Avrupalı yatırımcılarla bir araya gelme fırsatı bulacak.

ProPlan Proje Yönetimi, MIPIM 2018 Fuarına katılacak. ProPlan Proje Yönetimi fuarda ana fuar binası P-1.K72 numaralı standında uluslararası yatırımcılarla bir araya gelecek.

PROPLAN MIPIM 2018'E KATILACAK

ProPlan Proje Yönetimi uluslararası projelerin iş hacmindeki payını her yıl daha da artıran, projelerin gelişimini, tasarımını, planlamasını, yapımını, işletmesini ve değerlendirmesini yönetiyor. Bu işlem ise ProPlan tarafından sıfır hata ile gerçekleştiriliyor. ProPlan Proje Yönetimi dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM 2018’e katılacak.

ProPlan MIPIM 2018 Fuarına Hazırlanıyor ! Türkiye'yi Temsil Edecek

Söz konusu fuar Fransa'nın Cannes şehrinde gerçekleştirilecek. Bu fuar ile ProPlan Proje Yönetimi MIPIM’de Türkiye’yi temsil eden birkaç kuruluştan birisi olacak.100 ülke, 24.200 ziyaretçi tarafından katılım gerçekleştirildi. MIPIM'de Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki'nin katılımı gerçekleşecek. Böylelikle daha güçlü bir Türkiye temsiliyeti olacak.

FUARLARIN OLUMLU KATKILARI BULUNUYOR

ProPlan Proje Yönetimi söz konusu fuarda dört gün boyunca yabancı yatırımcılarla buluşacak. Ayrıca ProPlan Proje Yönetimi ana fuar binası P-1.K72 numaralı standında yer alacak. Konu ile ilgili olarak ProPlan Proje Yönetimi ve Danışmanlık Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Özber bir açıklama yaptı. Ekber Özber açıklamalarında bu konuda fuarların çok olumlu katkısı olduğuna inandıklarını ifade etti.

PROPLAN AFRİKA'YI GÖZ ARDI ETMEDİ

Tüm bunların yanı sıra Ekber Özber açıklamalarında ProPlan’nın yurt dışında adını başarılarıyla duyurmuş bir firma olduğunu ifade etti ve özellikle havalimanı projeleri ile Azerbaycan, Libya, Sudan, Umman, Türkmenistan’da hizmet verildiğini ifade etti. Ayrıca Ekber Özber ProPlan'ın Afrika'yı göz ardı etmediğini ve MIPIM'ın bu hedef pazarlara ulaşılması açısında olumlu etki taşıdığını belirtti.

BAKAN ÖZHASEKİNİN KONUŞMASI İLE BAŞLAYACAK

Ayrıca Ekber Özber ProPlan'ın MIPIM'de 9. kez yer alacağını Türkiye ve şirket olarak MIPIM'ın önemsenen bir organizasyon olduğunu vurguladı.MIPIM’de bu yıl Türkiye Ana Oturumu Bakan Mehmet Özhaseki'nin açılış konuşması ile başlayacak.

Söz konusu oturum "İpek Yolu; Türkiye'den Dünyaya Açılan Kapı" başlığı ile gerçekleşecek. Oturumda uluslararası katılımcılara yatırım potansiyelleri tanıtılacak. İstanbul Çadırında T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı tarafından bir sunum yapılacak. Yapılacak olan sunumda Türkiye’nin yatırım fırsatlarına dikkat çeken etkinliklerden biri olacak.